🏏 T20 Dunia – India vs Pakistan – Skor: 142/4 (17.2 ov) ⚡ IPL 2026 – Mumbai Indians vs CSK – Odds MI Menang: 1.88 🏆 Rashdan A**** menang RM 6,800 pada taruhan Top Batsman IPL 🏏 Malaysia vs Nepal – ACC T20 – Skor: 98/3 (12.0 ov) ⚡ PSL 2026 – Karachi Kings vs Lahore Qalandars – Odds: 2.10 🏆 Nurul H**** menang RM 4,500 pada taruhan Over/Under IPL 🏏 Big Bash League – Sydney Sixers vs Melbourne Stars – Odds: 1.95 ⚡ Test Match – England vs Australia – Hari Ke-3: 320/7 🏏 T20 Dunia – India vs Pakistan – Skor: 142/4 (17.2 ov) ⚡ IPL 2026 – Mumbai Indians vs CSK – Odds MI Menang: 1.88 🏆 Rashdan A**** menang RM 6,800 pada taruhan Top Batsman IPL 🏏 Malaysia vs Nepal – ACC T20 – Skor: 98/3 (12.0 ov) ⚡ PSL 2026 – Karachi Kings vs Lahore Qalandars – Odds: 2.10 🏆 Nurul H**** menang RM 4,500 pada taruhan Over/Under IPL 🏏 Big Bash League – Sydney Sixers vs Melbourne Stars – Odds: 1.95 ⚡ Test Match – England vs Australia – Hari Ke-3: 320/7
Taruhan Kriket #1 Malaysia

GSC888 Kriket – Taruhan T20, ODI & Test Match Terlengkap untuk Pemain Malaysia

Dari IPL India hingga pasukan Malaysia beraksi di peringkat ACC, gsc888 menghadirkan pengalaman taruhan kriket yang paling lengkap dengan odds terbaik, statistik masa nyata, dan pasaran taruhan yang pelbagai.

SEDANG BERLANGSUNG LIVE
IPL 2026 – Match 34 | Over ke-17
Mumbai Indians
148/5
(17.2 ov)
vs
CSK
–
Bat Kedua
Over Terkini (Over 17)
1
•
4
2
6
W
MI Menang
1.88
CSK Menang
2.05
0
Perlawanan Kriket Live
0
Pasaran Taruhan
0
Pemain Aktif Bertaruh
RM 0
Bayaran Hari Ini
gsc888

Semua Format Kriket di GSC888

gsc888 meliputi tiga format kriket utama dunia – T20, ODI dan Test Match – dengan pasaran taruhan yang berbeza untuk setiap format.

POPULAR
T20 International & Liga

Format paling pantas dan paling menguja. Dua inning masing-masing 20 over – setiap bola boleh mengubah keputusan perlawanan sepenuhnya.

IPL India PSL Pakistan Big Bash Australia T20 Dunia ICC Malaysia T20
200+ pasaran taruhan per perlawanan
ODI (One Day International)

Lima puluh over setiap pihak – lebih banyak strategi, lebih banyak momentum swing, dan lebih banyak peluang untuk memasang pelbagai jenis taruhan.

Piala Dunia ICC Siri Dua Hala Champion Trophy Asia Cup
150+ pasaran taruhan per perlawanan
Test Match (5 Hari)

Ujian kemampuan sebenar. Dua inning bagi setiap pasukan selama lima hari – taruhan siri match, pemenang hari dan banyak pasaran unik tersedia.

The Ashes Border-Gavaskar ICC Test Championship
100+ pasaran taruhan per perlawanan

Kriket Live Sedang Berlangsung

Odds dikemas kini setiap bola. Jangan lepaskan momentum yang ada – pasang taruhan anda sekarang.

Semua Live IPL 2026 T20 Antarabangsa PSL 2026 Big Bash Test Match Malaysia
ICC T20 Dunia – Super 8 Over 12
India
142/4
VS
Pakistan
Bat Kedua
6
•
1
4
2
•
1.65India Menang
2.45Pakistan Menang
ACC T20 – Qualifying Over 12
Malaysia
98/3
VS
Nepal
Bat Kedua
2
1
•
4
•
3
2.35Malaysia Menang
1.72Nepal Menang
PSL 2026 – Semi Final 20:00
Karachi Kings
–
VS
Lahore Qalandars
–
2.10Karachi Menang
1.85Lahore Menang
The Ashes – 2nd Test, Hari 1 15:30
England
–
VS
Australia
–
2.20England Menang
3.10Seri
1.95Australia Menang
Big Bash League – Final 09:00
Sydney Sixers
–
VS
Melbourne Stars
–
1.95Sixers Menang
2.10Stars Menang
gsc888

Pelbagai Pasaran Taruhan Kriket di GSC888

Bukan sekadar taruhan menang-kalah. gsc888 menawarkan lebih 200 jenis pasaran taruhan untuk setiap perlawanan kriket.

Pemenang Perlawanan
India 1.65
Pakistan 2.45
Total Run (Over/Under)
Over 165.5 1.90
Under 165.5 1.95
Top Batsman Perlawanan
Rohit Sharma 3.20
Virat Kohli 3.80
Lain-lain 2.10
Toss Perlawanan
India Menang Toss 1.95
Pakistan Menang Toss 1.95
Wicket dalam Over Pertama
Ya 2.20
Tidak 1.72
Top Bowler Perlawanan
Bumrah 3.50
Shaheen Afridi 4.00
Lain-lain 1.85

Kad Skor IPL 2026 – Inning 1

Mumbai Indians vs Chennai Super Kings – Inning 1 Selesai

Mumbai Indians 175/7 (20 ov)
Batsman R B 4s 6s SR
Rohit Sharma
52
38
4
2
136.8
Ishan Kishan
34
24
3
1
141.7
Suryakumar Yadav
48
28
2
4
171.4
Tim David
18
12
0
2
150.0
Hardik Pandya
14
9
1
1
155.5

Pemain Bertuah Hari Ini

Pemain Malaysia yang membawa pulang kemenangan besar dari taruhan kriket di gsc888 hari ini.

Rashdan A****
Top Batsman IPL – Rohit Sharma
RM 6,800
Nurul H****
Over/Under T20 India vs Pakistan
RM 4,500
Faizal K****
Pemenang Perlawanan IPL
RM 3,200
Aizan M****
Toss + Pemenang Perlawanan
RM 5,100
Suhaila R****
Top Bowler PSL 2026
RM 2,750

Kejohanan Kriket Utama di GSC888

Liga / Kejohanan Format Status
IPL 2026
India Premier League
T20 Sedang Berjalan
T20 Dunia ICC 2026
ICC Men's T20 World Cup
T20 Sedang Berjalan
PSL 2026
Pakistan Super League
T20 Akan Datang
The Ashes 2026
England vs Australia
Test Akan Datang
Big Bash League
Australia BBL
T20 Disember 2026
gsc888

Taruhan Kriket GSC888 – Platform Paling Lengkap untuk Peminat Kriket Malaysia

Kriket dan Malaysia – dua perkataan yang semakin rapat hubungannya dalam beberapa tahun kebelakangan ini. Pasukan Kriket Malaysia semakin aktif di peringkat antarabangsa, dan jumlah peminat kriket di negara kita turut berkembang pesat. Dari sekolah-sekolah di Selangor hingga padang kriket di Sabah dan Sarawak, semakin ramai rakyat Malaysia yang mula mengikuti perkembangan kriket – bukan sekadar menjadi penonton, malah aktif terlibat dalam taruhan kriket secara dalam talian. gsc888 memahami fenomena ini dan itulah sebabnya platform Kriket gsc888 direka sepenuhnya untuk memenuhi keperluan peminat kriket tempatan.

Platform Kriket gsc888 bukan sekadar nama – ia adalah ekosistem taruhan kriket yang paling lengkap di Malaysia. Anda boleh memasang taruhan pada perlawanan T20 antarabangsa, ODI, Test Match, serta liga-liga kriket swasta terkemuka seperti IPL India, PSL Pakistan, Big Bash League Australia, Caribbean Premier League, dan banyak lagi. Semua perlawanan ini tersedia dengan pasaran taruhan yang luas dan odds yang dikemas kini setiap bola – bukan setiap minit, tetapi setiap bola yang dilempar.

Salah satu ciri paling digemari oleh pemain gsc888 yang bertaruh pada kriket adalah kepelbagaian pasaran taruhan yang ditawarkan. Berbeza dengan platform biasa yang hanya menawarkan taruhan pemenang perlawanan, gsc888 menyediakan lebih 200 jenis pasaran untuk setiap perlawanan T20. Anda boleh bertaruh pada siapa yang akan menjadi top batsman, bowler terbaik, hasil toss, jumlah total run perlawanan, over/under untuk setiap inning, bilangan sixer dalam perlawanan, pemenang powerplay, dan banyak lagi pilihan yang tidak akan anda jumpai di platform lain. Ini bermakna anda boleh menggunakan pengetahuan mendalam anda tentang kriket untuk mencari kelebihan yang tidak dimiliki oleh pemain lain.

Bagi peminat IPL khususnya, gsc888 adalah destinasi utama musim IPL berlangsung. IPL merupakan liga kriket paling ditonton di dunia, dan perlawanannya selalu menjadi magnet bagi jutaan penggemar – termasuk di Malaysia. gsc888 menyediakan liputan penuh IPL dengan semua pasaran taruhan tersedia seawal satu minggu sebelum perlawanan bermula. Ini membolehkan anda membuat analisis mendalam dan memasang taruhan antematch yang lebih bijak sebelum odds berubah menjelang hari perlawanan.

Untuk peminat pasukan Malaysia pula, gsc888 sentiasa mengikuti perkembangan skuad kriket kebangsaan di peringkat ACC (Asian Cricket Council) dan ICC World Cricket League. Apabila Malaysia beraksi, anda boleh menyokong pasukan tempatan kita dengan memasang taruhan yang penuh keyakinan di gsc888. Ini memberikan dimensi baharu kepada cara anda menyokong sukan kriket negara – bukan sekadar penonton, tetapi penyokong yang turut serta dalam setiap inning.

Fungsi taruhan langsung atau in-play betting di gsc888 mengubah cara anda menikmati perlawanan kriket. Semasa perlawanan sedang berlangsung, odds berubah setiap kali bola dilempar berdasarkan situasi semasa. Jika pasukan kegemaran anda kehilangan wicket penting dalam powerplay tetapi masih mempunyai pemain kelas dunia belum batting, odds mereka untuk menang mungkin meningkat – dan itulah peluang emas untuk memasang taruhan pada nilai yang lebih baik. Fungsi ini memerlukan pengetahuan kriket yang baik, dan pemain yang benar-benar faham permainan boleh memperoleh kelebihan yang signifikan berbanding pemain yang hanya meneka.

Statistik masa nyata adalah antara ciri yang paling membezakan gsc888 daripada platform lain di Malaysia. Semasa perlawanan berlangsung, anda boleh melihat statistik lengkap termasuk run rate semasa, required run rate, peratus strike rate setiap batsman, ekonomi setiap bowler, corak skor dalam setiap powerplay, sejarah head-to-head antara dua pasukan, dan ramalan AI berdasarkan data prestasi terkini. Semua maklumat ini tersedia percuma untuk setiap ahli gsc888 dan membantu anda membuat keputusan taruhan yang jauh lebih bermaklumat.

Dari segi pembayaran, gsc888 memastikan semua kaedah yang digunakan adalah kaedah tempatan Malaysia. Anda boleh deposit melalui Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM 20 sahaja, dan wang masuk ke dalam akaun anda dalam masa beberapa minit. Pengeluaran kemenangan juga diproses dengan pantas dan boleh dipindahkan terus ke akaun bank Malaysia anda atau ke mana-mana ewallet yang anda gunakan.

gsc888 juga mempunyai program bonus yang menarik khusus untuk pemain kriket. Musim IPL, T20 Dunia dan kejohanan kriket besar lain selalunya diiringi dengan promosi khas yang termasuk peningkatan odds, bonus deposit tambahan, cashback mingguan, dan pertandingan ramalan keputusan berhadiah tunai. Pemain yang paling aktif bertaruh pada perlawanan kriket layak mendapat status Premium atau VIP dengan keistimewaan tambahan termasuk had taruhan yang lebih tinggi dan akses kepada odds yang lebih baik berbanding ahli biasa.

Keselamatan dan privasi adalah sesuatu yang gsc888 jaga dengan serius. Semua transaksi dan data peribadi ahli dilindungi oleh enkripsi SSL 256-bit bertaraf industri. Sistem pengesahan dua faktor tersedia untuk semua akaun bagi memastikan keselamatan tambahan. Kami juga mempunyai pasukan sokongan pelanggan yang bersedia 24 jam sehari dalam Bahasa Melayu untuk membantu anda dengan sebarang isu berkaitan taruhan kriket, dari soalan mudah tentang cara membaca odds hingga isu teknikal yang lebih kompleks.

Jika anda peminat kriket yang serius di Malaysia – sama ada anda mengikuti setiap perlawanan IPL dengan tekun, atau peminat setia pasukan Malaysia yang selalu menyokong di kejohanan ACC – gsc888 adalah platform yang anda perlukan. Dengan liputan perlawanan yang luas, pasaran taruhan yang paling pelbagai dalam industri, odds yang kompetitif, statistik masa nyata yang terperinci, dan pembayaran tempatan yang mudah, gsc888 menawarkan pengalaman taruhan kriket yang sukar dicari tandingannya di Malaysia. Daftar hari ini, ambil bonus alu-aluan anda, dan mula merancang strategi taruhan kriket bersama gsc888.

Cara Mula Bertaruh Kriket di GSC888

Empat langkah mudah dan anda sudah boleh mula menikmati taruhan kriket terlengkap di Malaysia.

1
Daftar Akaun Percuma

Daftar dalam masa 2 minit menggunakan nombor telefon Malaysia anda. Tiada bayaran pendaftaran langsung.

2
Deposit dengan Mudah

Cas masuk melalui Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay atau FPX. Minimum RM 20 dan bonus alu-aluan terus dikreditkan.

3
Pilih Perlawanan

Semak senarai perlawanan kriket live dan yang akan datang. Pilih perlawanan dan pasaran taruhan yang anda minati.

4
Analisis & Pasang Taruhan

Gunakan statistik tersedia, analisis odds, dan pasang taruhan anda. Selamat menikmati setiap bola perlawanan!

Kenapa Pilih GSC888 untuk Taruhan Kriket?

200+ Pasaran Per Perlawanan

Pilihan taruhan paling pelbagai – dari pemenang hingga statistik individu pemain.

Odds Kemas Kini Setiap Bola

Odds dikemas kini secara masa nyata setiap kali bola dilempar semasa perlawanan.

Statistik Lengkap

Data run rate, wicket, strike rate dan sejarah head-to-head tersedia percuma.

Liputan Kriket Dunia

IPL, T20 Dunia, PSL, Big Bash, The Ashes dan liga Malaysia – semua ada.

Pembayaran Tempatan

Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, FPX – semua kaedah Malaysia diterima.

Fungsi Cash Out

Jamin keuntungan atau kurangkan kerugian sebelum perlawanan selesai.

Mesra Mudah Alih

Bertaruh dari telefon pintar anda di mana sahaja – iOS dan Android.

Bonus Musim Kriket

Promosi khas IPL, T20 Dunia dan kejohanan besar lain sepanjang tahun.

gsc888
Berlesen Rasmi
SSL 256-bit
Odds Adil
Sokongan 24/7
Touch 'n Go / FPX
Cash Out Tersedia
Dasar Privasi GSC888 – Data Taruhan Kriket Anda Dilindungi Sepenuhnya

gsc888 berkomitmen untuk melindungi privasi setiap pemain yang bertaruh kriket di platform kami. Semua maklumat peribadi, sejarah taruhan, dan data transaksi anda disimpan dengan enkripsi SSL 256-bit bertaraf industri. Kami tidak berkongsi data anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran nyata anda. Maklumat dikumpulkan hanya untuk tujuan pengurusan akaun, pengesahan identiti, dan pemprosesan pembayaran yang selamat. Untuk maklumat penuh, sila baca Dasar Privasi kami.

Soalan Tentang Taruhan Kriket GSC888

gsc888 meliputi hampir semua liga dan kejohanan kriket utama dunia. Ini termasuk IPL India (Indian Premier League), PSL Pakistan (Pakistan Super League), Big Bash League Australia, Caribbean Premier League, ICC T20 World Cup, ICC Men's ODI World Cup, ICC Test Championship, The Ashes, Border-Gavaskar Trophy, Asia Cup, serta kejohanan peringkat ACC yang melibatkan pasukan Malaysia. Jumlah perlawanan kriket yang tersedia di gsc888 boleh mencecah ratusan setiap bulan pada musim puncak.

Pasaran taruhan kriket yang paling popular di gsc888 adalah pemenang perlawanan (Match Winner), over/under jumlah run, top batsman perlawanan, top bowler, hasil toss, dan taruhan siri perlawanan. Untuk T20 khususnya, pasaran yang sangat popular termasuk taruhan run dalam powerplay (over 1–6), bilangan sixer dalam perlawanan, pemenang over tertentu, dan sama ada akan berlaku wicket dalam over pertama. Pasaran in-play juga sangat diminati, terutama taruhan pada next wicket dan run dalam over semasa yang sedang berjalan.

Ya, gsc888 menyokong sepenuhnya taruhan dalam talian atau in-play betting untuk perlawanan kriket. Odds dikemas kini setiap bola berdasarkan situasi semasa – skor semasa, wicket yang jatuh, run rate diperlukan, dan faktor-faktor lain yang mempengaruhi kebarangkalian pemenang. Anda boleh memasang taruhan pada pemenang perlawanan, skor akhir, jumlah run dalam satu over, atau pelbagai pasaran lain semasa inning masih berjalan. Fungsi Cash Out juga tersedia untuk membolehkan anda menjamin keuntungan atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat.

Had taruhan minimum untuk kriket di gsc888 adalah serendah RM 2 sahaja untuk kebanyakan pasaran, menjadikannya sangat mudah untuk pemain baru yang ingin mencuba. Had taruhan maksimum berbeza mengikut jenis perlawanan dan pasaran – untuk pasaran pemenang perlawanan IPL, had boleh mencecah RM 30,000 bagi ahli biasa. Untuk membuat deposit, anda boleh menggunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum adalah RM 20 dan wang dikreditkan ke akaun anda dalam masa beberapa minit.
English